375 H-H
-
Posts
450 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Gallery
Downloads
Blogs
Events
Forum articles
Posts posted by 375 H-H
-
-
Her er resultater fra dagens jaktfelt i rakkestad
Total http://www.njff.no/portal/pls/portal/docs/1/39539017.HTM
Klasser http://www.njff.no/portal/pls/portal/docs/1/39539016.HTM
-
har sjekket litt rundt disse prisene i det siste da ei av damene i foreningen kjøpte ei forige helg
og 12 - 14 000 er prisen de gamle 202 JM ligger på
hun måtte gi 14 for sin men det inkluderte 6,5 x 55 løp 30-06 løp en EAW sving montasje og 2 magasin
-
tipper du vil få et sted mellom 12-14000 for den
-
Enig med deg her Sniper-Arne vi har brukt dette selv i flere år og det er kun to ting jeg ser som er tungvint med påmelding.net og det er overføring av skyttere til treffdata og at det ikke ligger en oppdattert base over skyttere og medlems nr der. men dette er sikkert en smal sak å rette på
-
fikk da igjenom påmeldingene etterhvert her også men det tok nesten 2 timer å melde på 16 personer
vi skyter 1220 lørdag
-
Helt håpløst tregt
-
...Er det normalt å skyte bedre i storm og vannrett sludd enn i lettskyet pent vær og gode lysforhold ?
Ja for oss vestlendinger er det det
Ja ja ja sist var det dritt vær å skyte i og da brukte dere det som unskyldninger for uteblivende resultater men nå med flott vær så bruker dere jammen meg det også
vel vel må holde i stauern som vi sier her på østlandet. ( morro er det uansett ) snakkes sikkert på NM
-
Løypa var som følger
Hold 1: Jerpe 69m sitt
Hold 2: Ravn 60m stå
Hold 3: Hjort 152m sitt
Hold 4: Hare 52m sitt
Hold 5: Tiur 48m stå
Hold 6: Orrhane 50m sitt
KLASSE A
HOLD 1 HOLD 2 HOLD 3 HOLD 4 HOLD 5 HOLD 6 Sum
NR. NAVN KLUBB Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Poeng Treff Inne SUM
1 Magne Holmbro Høland JSK 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 22 30 30 0 150 150
2 Arnt Sand Rælingen JFF 5 5 5 3 5 5 5 5 5 5 5 5 22 30 28 6 140 146
3 Morten Solbrekke NJFF 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 5 18 30 28 6 140 146
4 Espen Glosli R og D JFF 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 4 23 30 28 6 140 146
5 Kai H Sletten Trøgstad JFF 5 5 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 19 29 29 0 145 145
6 Thomas Bråthen Høland JSK 5 5 4 3 5 5 5 5 5 5 5 5 23 29 28 3 140 143
7 Albrigt Hauglid Nannestad JFF 5 5 5 3 5 4 5 4 5 5 5 4 17 30 25 15 125 140
8 Ingar Gjersrud Enebakk JFF 5 4 5 5 5 4 5 4 5 4 5 4 18 30 25 15 125 140
9 Rune Viken Trøgstad JFF 5 5 5 5 5 3 5 4 5 5 5 3 16 30 25 15 125 140
10 Øyvind Brustad Nannestad JFF 5 5 5 3 4 4 5 5 5 3 5 5 17 29 25 12 125 137
11 Hans Olav Røtterud Nannestad JFF 5 5 5 5 4 3 5 5 5 2 5 5 15 29 25 12 125 137
12 Wemunn Aabø Oslo JFF 5 5 5 3 5 4 5 5 5 4 5 2 20 30 23 21 115 136
13 Willy Johannessen Nesodden JFF 5 5 5 4 5 3 5 4 5 2 5 3 15 30 21 27 105 132
14 Bjørn Ekre Trøgstad JFF 5 5 3 2 5 5 5 4 5 3 5 4 18 28 23 15 115 130
15 Lars K. Strand Høland JSK 3 2 5 4 5 4 5 3 5 4 5 5 17 28 22 18 110 128
KLASSE B
HOLD 1 HOLD 2 HOLD 3 HOLD 4 HOLD 5 HOLD 6 Sum
NR. NAVN KLUBB Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Poeng Treff Inne SUM
1 Lars Erik Mathisen Rælingen JFF 5 5 3 2 5 5 5 4 5 2 5 5 22 28 23 15 115 130
2 Mona H. Engebretsen Høland JSK 5 4 4 1 5 5 5 3 5 3 5 4 17 29 20 27 100 127
3 Johan A. Torp Høland JSK 5 2 5 2 5 4 5 2 5 3 5 5 18 30 18 36 90 126
4 Lars Tore Ruud Vestby JFF 4 1 5 2 5 3 5 4 5 1 5 3 12 29 14 45 70 115
0 0 0 0 0
KLASSE JEGER A
HOLD 1 HOLD 2 HOLD 3 HOLD 4 HOLD 5 HOLD 6 Sum
NR. NAVN KLUBB Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Poeng Treff Inne SUM
1 Bjørn Bråthen R og D JFF 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 20 30 30 0 150 150
2 Jon M. Kristiansen Ås JFF 5 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 22 30 29 3 145 148
3 Eigil Lorentzen Trøgstad JFF 5 5 5 4 5 5 5 5 5 5 5 5 22 30 29 3 145 148
4 Øystein Hoel Blaker JFF 5 4 5 4 5 5 5 5 5 5 5 5 19 30 28 6 140 146
5 Svein Olsen Rælingen JFF 5 5 5 4 5 5 5 5 5 4 5 5 20 30 28 6 140 146
6 Alf Eivind Sandbråthen Sørkedalen JFF 5 5 5 4 5 4 5 4 5 5 5 5 17 30 27 9 135 144
7 Bjørn Hoel Skiptvet JFF 5 5 5 5 5 4 5 2 5 5 5 5 15 30 26 12 130 142
8 Øivind Johnsen Oppegård JFF 5 5 5 5 5 4 5 5 5 2 5 4 20 30 25 15 125 140
9 Knut Engebretsen Blaker JFF 5 4 5 2 5 4 5 5 5 4 5 5 19 30 24 18 120 138
10 Per Morten Skogstad Sørkedalen JFF 5 5 5 3 5 3 5 5 5 3 5 5 16 30 24 18 120 138
11 Anja Teig Enebakk JFF 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3 5 5 21 30 24 18 120 138
12 Roger Henriksen Trøgstad JFF 5 4 5 4 5 4 5 5 5 2 5 5 17 30 24 18 120 138
13 Hans Kristian Løken Båstad GJFF 5 5 5 4 5 5 5 3 5 3 5 4 18 30 24 18 120 138
14 Inge Mork Enebakk JFF 5 4 5 4 5 4 5 5 5 4 5 3 17 30 24 18 120 138
15 Vidar Holtorp Enebakk JFF 4 4 5 5 5 3 5 4 5 4 5 5 14 29 25 12 125 137
16 Petter G. Aamodt Sørkedalen JFF 4 4 5 5 5 5 5 5 5 2 5 4 20 29 25 12 125 137
17 Magne Jørgensen Sarpsborg JFF 5 5 4 2 5 5 5 5 4 4 5 5 19 28 26 6 130 136
18 Bjørn Terje Lund Blaker JFF 5 5 4 1 5 4 5 5 5 4 5 5 19 29 24 15 120 135
19 Ole Martinsen Trøgstad JFF 5 5 5 2 5 4 5 5 4 4 5 4 17 29 24 15 120 135
20 Rune Ø. Kristiansen Enebakk JFF 5 4 5 3 5 4 5 5 5 3 5 3 17 30 22 24 110 134
21 Kenneth Eikenes Nannestad JFF 5 5 4 1 5 5 5 5 5 2 5 5 20 29 23 18 115 133
22 Lars Helgesen Fredrikstad JFF 5 5 5 2 5 5 5 4 5 2 5 3 20 30 21 27 105 132
23 Tom Zahl Pedersen Skaubygda JFF 5 4 5 5 5 3 5 3 5 4 5 2 16 30 21 27 105 132
24 Mads Andre Ovrid Fet JFF 5 5 4 3 5 4 5 3 5 4 5 2 19 29 21 24 105 129
25 Joakim Bro Skiptvet JFF 5 4 5 2 4 3 5 5 5 1 5 5 13 29 20 27 100 127
26 Bjørnar Galby Skaubygda JFF 5 4 4 2 5 3 5 5 5 2 5 4 16 29 20 27 100 127
27 Bjarne Ramsjø Svinndal JFF 5 4 5 2 3 3 5 4 5 3 5 5 12 28 21 21 105 126
28 Jonny Granøe Lillestrøm/Strømmen 5 4 5 5 5 5 5 5 5 4 1 1 20 26 24 6 120 126
29 Kjetil Engebretsen Blaker JFF 4 3 4 4 4 2 5 5 5 3 5 5 11 27 22 15 110 125
30 Ole Swang Oslo JFF 5 5 4 3 4 2 5 4 5 1 5 5 10 28 20 24 100 124
31 Bengt Martinsen Trøgstad JFF 5 4 3 2 5 3 5 5 5 1 5 4 14 28 19 27 95 122
32 Olav Gaaren Oslo JFF 5 4 2 1 4 3 5 5 5 3 4 3 13 25 19 18 95 113
KLASSE JEGER B
HOLD 1 HOLD 2 HOLD 3 HOLD 4 HOLD 5 HOLD 6 Sum
NR. NAVN KLUBB Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Poeng Treff Inne SUM
1 Jan Sverre Andresen Svinndal JFF 5 5 5 4 5 4 5 5 5 3 5 5 20 30 26 12 130 142
2 Arne Daniel Helgesen Hobøl JFF 5 5 5 2 5 4 5 5 5 4 5 5 17 30 25 15 125 140
3 Thor Solberg Lørenskog SS 5 5 4 4 5 5 5 3 5 4 5 3 21 29 24 15 120 135
4 Kjetil Thorbjørnsen Rælingen JFF 5 4 3 2 5 5 5 5 5 4 5 5 21 28 25 9 125 134
5 Øyvind Ødegård Eidsberg JFF 5 5 5 3 5 4 5 4 5 1 5 4 13 30 21 27 105 132
6 Morten Opsahl Trøgstad JFF 5 3 5 3 5 4 5 5 5 1 5 4 20 30 20 30 100 130
7 Tor Helge Solheim Fredrikstad JFF 5 5 4 4 4 4 5 4 5 1 5 4 15 28 22 18 110 128
8 Bernt Arild Hansen Enebakk JFF 5 4 5 3 5 3 5 4 5 1 5 3 13 30 18 36 90 126
9 Jørn Hoøyen AJFF Halden 5 4 4 3 5 4 5 3 5 2 5 3 17 29 19 30 95 125
10 Amund B. Svendsen Bærum JFF 5 5 4 3 5 4 5 3 5 1 5 3 16 29 19 30 95 125
11 Jon Asle Sjøli Enebakk JFF 4 2 4 3 5 5 5 3 5 3 5 3 19 28 19 27 95 122
12 Andreas Johnsen Askim og O JFF 5 4 3 1 5 3 5 5 5 2 5 3 15 28 18 30 90 120
13 Sturla Mathisen Sarpsborg og O JFF 5 5 5 4 4 4 5 1 5 2 5 0 16 29 16 39 80 119
14 Fredrik Lier Trøgstad JFF 4 1 5 3 4 4 5 2 5 2 5 4 14 28 16 36 80 116
15 Siriann M. Bogen Onsøy JFF 5 3 4 1 5 3 5 3 5 2 5 2 15 29 14 45 70 115
16 Ingar Woll Oslo JFF 5 4 4 3 4 3 5 3 5 1 5 1 15 28 15 39 75 114
17 Bjørn Bojsen Oslo JFF 3 2 5 3 4 2 5 4 5 2 5 3 10 27 16 33 80 113
18 Ole Anders Stenby Blaker JFF 5 2 3 3 3 3 5 4 5 3 5 2 9 26 17 27 85 112
19 Vidar Holm Oslo JFF 4 3 4 3 5 2 5 0 4 3 5 1 10 27 12 45 60 105
20 Ole Anders Haugland Enebakk JFF 5 3 1 1 3 3 5 3 5 1 5 4 12 24 15 27 75 102
21 Kirsten Aaslund Skaubygda JFF 0 0 4 1 5 5 5 3 5 1 5 4 18 24 14 30 70 100
22 Leif Økland Nesodden JFF 5 2 5 1 2 1 5 4 3 0 5 3 4 25 11 42 55 97
23 Hans C. Forsetlund Onsøy JFF 5 2 2 1 3 2 4 0 4 1 5 3 8 23 9 42 45 87
24 Tore Gundersen R og D JFF 4 2 4 0 2 1 4 0 4 1 5 2 5 23 6 51 30 81
25 Øyvind Fjeldstad Moss & omegn JFF 3 0 0 0 3 2 5 1 5 2 5 1 9 21 6 45 30 75
KLASSE JEGER C
HOLD 1 HOLD 2 HOLD 3 HOLD 4 HOLD 5 HOLD 6 Sum
NR. NAVN KLUBB Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Poeng Treff Inne SUM
1 Kenneth Rønnestad Gjerdrum JFF 4 4 4 3 5 4 5 3 5 3 5 5 15 28 22 18 110 128
2 Per G. Johansen Sarpsborg O JFF 5 5 5 2 5 4 5 4 5 1 5 2 14 30 18 36 90 126
3 Dag Martin Vikheim Bang og Reinli JFF 5 4 4 2 5 5 5 3 5 3 5 2 19 29 19 30 95 125
4 Rune Landrø Rælingen JFF 5 3 5 3 4 1 5 4 5 3 5 4 8 29 18 33 90 123
5 Roy Yven Onsøy JFF 5 4 4 1 5 2 5 5 5 2 5 4 10 29 18 33 90 123
6 Henrik Granøe Lillestrøm/Strømmen 5 4 5 3 4 2 5 4 4 0 5 5 11 28 18 30 90 120
7 Petter Halvorsen Moss & omegn JFF 5 4 4 3 4 2 5 4 5 2 5 3 12 28 18 30 90 120
8 Stian Kristoffersen Oslo JFF 5 3 4 3 5 4 5 3 5 1 5 2 19 29 16 39 80 119
9 Håvard Skagmo Oslo JFF 5 3 3 2 4 3 5 2 5 3 5 4 11 27 17 30 85 115
10 Jon Solberg Bærum JFF 5 3 4 1 5 3 4 2 5 1 5 3 13 28 13 45 65 110
11 Bjørnar Johansen Bærum JFF 5 5 3 1 4 1 5 3 4 2 5 3 8 26 15 33 75 108
12 Jan Anders Hansen Skiptvet JFF 4 2 3 2 5 3 5 4 4 1 5 0 11 26 12 42 60 102
13 Marius Aadalen Trøgstad JFF 4 3 4 2 2 2 5 2 5 1 5 3 8 25 13 36 65 101
14 Geir Tore Ekre Trøgstad JFF 4 2 3 0 4 4 5 0 5 2 5 3 14 26 11 45 55 100
15 Thomas Smetana AJFF Halden 4 4 4 1 4 0 5 1 4 2 5 3 5 26 11 45 55 100
16 Terje Ruud Trøgstad JFF 3 2 4 1 5 2 5 3 5 1 4 1 13 26 10 48 50 98
17 John James Cortez Oslo JFF 4 1 3 2 4 1 5 4 4 0 5 3 7 25 11 42 55 97
18 Henrik Elleri Vestby JFF 4 1 3 0 4 3 5 2 5 3 4 2 11 25 11 42 55 97
19 Jan Henrik Steen Trøgstad JFF 4 2 2 0 5 3 5 4 3 2 5 0 11 24 11 39 55 94
20 Geir Lindem Råde JFF 4 2 4 3 3 2 5 0 4 1 5 1 9 25 9 48 45 93
21 Trond N. Engebretsen Råde JFF 4 2 3 1 4 2 4 2 5 2 4 1 10 24 10 42 50 92
22 Lasse Barkenæs Rælingen JFF 3 2 2 1 4 3 5 0 3 0 5 4 12 22 10 36 50 86
23 Dag Karlsen Råde JFF 1 1 3 1 0 0 4 1 4 1 5 3 0 17 7 30 35 65
KLASSE D1
HOLD 1 HOLD 2 HOLD 3 HOLD 4 HOLD 5 HOLD 6 Sum
NR. NAVN KLUBB Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Poeng Treff Inne SUM
1 Oliver Martinsen Trøgstad JFF 5 5 5 5 5 4 5 2 5 4 5 4 17 30 24 18 120 138
2 Snorre E. Laakso Høland JSK 5 4 5 5 5 3 4 1 5 5 5 4 16 29 22 21 110 131
KLASSE D2
HOLD 1 HOLD 2 HOLD 3 HOLD 4 HOLD 5 HOLD 6 Sum
NR. NAVN KLUBB Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Poeng Treff Inne SUM
1 Karl Ole B. Strengen Trøgstad JFF 5 2 4 1 5 4 5 2 5 2 5 3 16 29 14 45 70 115
2 Morten A.H. Kruithof AJFF Halden 0 0 4 2 3 1 5 1 5 1 5 4 6 22 9 39 45 84
3 Alexander T. Carlsen Sarpsborg og O JFF 4 2 3 2 0 0 5 1 3 0 5 1 0 20 6 42 30 72
KLASSE E1
HOLD 1 HOLD 2 HOLD 3 HOLD 4 HOLD 5 HOLD 6 Sum
NR. NAVN KLUBB Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Poeng Treff Inne SUM
1 Willy Henriksen Trøgstad JFF 5 5 5 4 5 5 5 5 5 5 5 5 22 30 29 3 145 148
2 Helge Vidar Johansen Sørkedalen JFF 5 5 5 5 5 4 5 4 5 4 5 5 16 30 27 9 135 144
3 Bjørn A. Dahlen Froland JFF 5 4 5 2 5 5 5 4 5 4 5 5 22 30 24 18 120 138
4 Erling Slåttland R og D JFF 5 4 5 5 4 3 5 4 5 3 5 5 13 29 24 15 120 135
5 Jon Thore Gravdal Trøgstad JFF 5 4 4 2 5 5 5 3 5 4 5 5 24 29 23 18 115 133
6 Knut Ødegaard Enebakk JFF 5 5 4 2 5 5 5 4 4 2 5 5 21 28 23 15 115 130
7 Leif Ramstad R og D JFF 5 5 5 3 5 5 5 4 5 2 5 1 20 30 20 30 100 130
8 Bjørn Bogen Skiptvet JFF 5 4 3 3 5 3 5 4 5 3 5 5 15 28 22 18 110 128
9 Bjørn Holmbro Høland JSK 5 5 5 3 5 4 5 3 5 1 5 3 19 30 19 33 95 128
10 Egil Hanseseter Halden OJFF 4 3 5 4 4 3 5 4 5 3 5 3 13 28 20 24 100 124
11 Jan Erik Bråthen Moss & omegn JFF 3 3 4 2 4 1 5 2 5 2 5 5 6 26 15 33 75 108
12 Roar Mathisen Sarpsborg og O JFF 5 2 4 2 4 4 5 2 4 1 5 1 16 27 12 45 60 105
13 Thorkjell Veidahl Svinndal JFF 5 4 2 1 4 3 5 2 5 1 4 3 12 25 14 33 70 103
KLASSE E2
HOLD 1 HOLD 2 HOLD 3 HOLD 4 HOLD 5 HOLD 6 Sum
NR. NAVN KLUBB Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Poeng Treff Inne SUM
1 Jan Sigurd Foss Oslo JFF 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 17 30 30 0 150 150
2 Lajos Csaky Onsøy JFF 5 5 5 5 5 5 5 3 5 5 5 4 20 30 27 9 135 144
3 Tor Isetorp Trøgstad JFF 5 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 3 21 30 27 9 135 144
4 Leif Ekre Trøgstad JFF 5 4 5 4 5 5 5 4 5 5 5 4 19 30 26 12 130 142
5 Leonard Økland Nesodden JFF 4 1 5 3 2 2 4 2 5 3 5 0 9 25 11 42 55 97
KLASSE F
HOLD 1 HOLD 2 HOLD 3 HOLD 4 HOLD 5 HOLD 6 Sum
NR. NAVN KLUBB Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Poeng Treff Inne SUM
1 Renate Torp Høland JSK 4 3 5 1 3 1 5 3 5 3 5 3 8 27 14 39 70 109
2 Anette Jacobsen Trøgstad JFF 5 0 3 0 5 1 5 1 4 1 5 3 10 27 6 63 30 93
3 0 0 0 0 0
GJESTE KLASSE
HOLD 1 HOLD 2 HOLD 3 HOLD 4 HOLD 5 HOLD 6 Sum
NR. NAVN KLUBB Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Treff Inne Poeng Treff Inne SUM
1 Morten Hovde Sarpsborg 5 5 5 2 5 3 5 2 4 4 5 5 15 29 21 24 105 129
2 Verner Bjerkevik Sarpsborg 5 2 5 2 5 2 5 4 5 1 5 1 11 30 12 54 60 114
3 Øyvind Kjær Eidsberg JFF 2 2 4 3 5 3 5 3 5 0 5 3 15 26 14 36 70 106
4 Ole M. Kristiansen Skiptvet JFF 3 3 2 1 5 3 5 2 3 3 5 3 16 23 15 24 75 99
5 Mona Thon Skiptvet JFF 4 1 2 1 3 2 5 2 3 0 4 2 8 21 8 39 40 79
6 Steinar Bue Ås JFF 1 0 4 1 1 0 5 2 2 2 5 1 1 18 6 36 30 66
7 Øyvind Espenes 0 0 5 1 0 0 4 1 5 0 4 0 0 18 2 48 10 58
8 Eirik Frorud Sarpsborg 5 2 4 2 1 0 2 10 4 18 20 38
9 Eivind Henriksen Oslo JFF 0 0 0 0 0 0 2 0 5 0 5 0 0 12 0 36 0 36
-
Nå er det slik at Rakkestad JFF sliter litt med sine hjemmesider på nett (som det forøvrig er mange som gjør)
slik at jeg sa de kunne sende meg filene så skulle jeg legge de ut på Enebakk JFF sine sider slik at de ialle fall er tilgjengelige på nett.
er bare hyggelig å hjelpe der vi kan. la de også ut her på kammeret som er et naturlig sted å lete etter slikt
Takker Bjørn Erling og co fra Rakkestad med vel gjennomført stevne
-
Resultater klasse Jaktfelt Slettemoen
StevneID: 11JF001 - Arrangør: Rakkestad & Degernes JFF - 16.01.2011 21:43:42
Plass Navn Forening Klasse H1 H2 H3 H4 H5 H6 Skille Sum
Klasse A
1 Øyvind Brustad Nannestad JFF A 25 25 25 25 25 25 47 150
2 Kai Håkon Sletten Østre Trøgstad JFF A 25 25 23 25 25 23 44 146
3 Kjell Åge Ninive Vestre Toten JFF A 25 25 25 25 23 23 46 146
4 Espen Glosli Ra og De JFF A 25 25 25 25 23 23 40 146
5 Morten Solbrekke NJFF A 25 25 25 25 25 21 43 146
6 Jan Nygård Nannestad JFF A 25 25 25 23 25 21 43 144
7 Arnt Sand Rælingen JFF A 25 25 25 25 25 19 33 144
8 Hans O Røtterud Nannestad JFF A 25 20 25 25 23 23 39 141
9 Wemunn Aabø Oslo JFF A 23 23 19 25 25 25 44 140
10 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds JFF A 23 19 25 25 25 21 41 138
11 Willy Johannessen Nesodden JFF A 23 21 23 25 25 21 40 138
12 Bjørn Ekre Trøgstad JFF A 25 23 20 23 25 19 38 135
13 Egil Bjørkås Enebakk JFF A 25 23 13 25 25 17 36 128
14 Albrigt Hauglid Bjerke JFF A 21 17 20 21 25 23 46 127
Klasse B
1 Knut Olav Torp Ra og Dege JFF B 25 23 25 25 25 21 42 144
2 Dag Morten Wisth Lardal JFL B 25 23 21 23 25 17 32 134
3 Steen Maurtvedt Trøgstad JFF B 20 21 25 15 19 21 43 121
Klasse D1
1 Sivert Wisth Lardal JFL D1 25 25 25 25 25 25 50 150
2 Oliver Martinsen Trøgstad JFF D1 18 23 25 25 21 25 48 137
Klasse D2
1 Sindre Magnussen Skjeberg OJFF D2 16 12 13 19 0 12 21 72
Klasse E1
1 Leif Ramstad Ra og Dege JFF E1 25 25 25 25 25 23 43 148
2 Willy Henriksen Trøgstad JFF E1 25 25 25 25 25 23 42 148
3 Erling Slåttland Ra og Deg JFF E1 25 23 25 23 23 21 32 140
4 Helge V Johansen Sørkedalen JFF E1 23 23 20 25 25 19 39 135
5 Johan Lund Bås Grunneier JFF E1 25 19 23 23 19 23 41 132
6 Jan Erik Braathen Moss og Våler JFL E1 23 21 17 25 25 19 37 130
7 Bjørn Bogen Skiptvet JFF E1 23 23 23 23 16 21 41 129
8 Jon Tore Gravdal Trøgstad JFF E1 25 25 13 25 23 17 32 128
9 Kai Holt Ra og Deg JFF E1 23 21 20 23 25 16 26 128
10 Svein Lau Monsen Sørkedalen JFF E1 19 21 20 19 21 16 26 116
11 Odd Schultz Moss OJFF E1 21 16 23 19 17 19 31 115
12 Øyvind B Mathisen Fredrikstad OJFF E1 23 17 8 25 20 17 34 110
13 Oddmar Larsen Åslia JSK E1 18 9 21 21 23 17 35 109
14 Peter Hirth Buskeruds JFF E1 16 15 16 19 17 11 15 94
Klasse E2
1 Harry Bøhn Ra og Deg JFF E2 25 25 25 21 25 25 46 146
2 Jan Sigurd Foss Oslo JFF E2 25 21 25 25 21 25 47 142
3 Hans Jahren Nannestad JFF E2 25 16 25 23 25 23 45 137
4 Lajos Csaky Onsøy JFF E2 25 17 25 23 21 25 42 136
5 Harald Heier Ra og Deg JFF E2 23 19 25 21 15 17 26 120
6 Torbjørn Gunders Enebakk JFF E2 18 18 21 19 21 21 42 118
7 Kjell Minge Eidskog JFF E2 14 19 23 23 19 17 33 115
8 Ragnar Nygaard Moss OJFF E2 11 9 21 19 19 19 34 98
9 Olaf Hagen Buskeruds JFF E2 13 9 3 15 13 19 36 72
Klasse F
1 Renate Torp Høland JSK F 25 21 21 23 23 23 41 136
2 Anne Undrum Ra og Deg JFF F 21 18 16 25 18 19 33 117
3 Trine Ulmi Ra og Deg JFF F 16 14 19 19 16 16 29 100
4 Helene Nilsen Nordre Hurum JFF F 19 19 3 23 14 12 10 90
5 Sissel Meyer Ra og Dege JFF F 13 21 6 19 11 14 28 84
Klasse Gj
1 Kim Bogen Gjest Gj 21 23 20 23 21 21 34 129
2 Tor-Arne Torp Gjest Gj 23 25 18 25 18 14 23 123
3 Gjermund Lunde Gjest Gj 19 21 13 25 25 17 25 120
4 Eirik Frorud Gjest Gj 21 20 18 23 21 11 17 114
5 Lars Westerby Gjest Gj 13 0 21 21 19 19 28 93
6 Oddvar J Ander Gj 21 13 16 17 13 11 20 91
7 Øyvind Espenes Gjest Gj 8 16 8 15 21 15 12 83
Klasse JA
1 Simon Heier Ra og Deg JFF JA 25 25 25 25 23 25 47 148
2 Roger Hansen Buskeruds JFF JA 25 23 23 25 25 25 47 146
3 Bjørn E Bråthen Ra og Deg JFF JA 25 23 25 25 25 23 43 146
4 Vidar Holtop Enebakk JFF JA 25 25 25 25 23 23 44 146
5 Kenneth Eikenes Nannestad JFF JA 25 25 25 25 25 21 36 146
6 Hans Kr Løken Østre Trøgstad JFF JA 23 25 23 25 23 25 48 144
7 Eigil Lorentzen Trøgstad JFF JA 23 23 25 25 25 23 44 144
8 Petter Gr Aamodt Sørkedalen JFF JA 25 21 25 25 25 23 42 144
9 Knut M Bjørnstad Ra og Deg JFF JA 25 23 25 23 25 23 46 144
10 Inge Mork Enebakk JFF JA 25 25 23 25 23 23 45 144
11 Alf Ei Sandbraaten Sørkedalen JFF JA 25 25 23 23 25 21 41 142
12 Jon M. Kristiansen Ås JFF JA 25 25 23 25 19 23 46 140
13 Magne Jørgensen Sarpsborg OJFF JA 23 25 25 25 23 19 33 140
14 Lars Lystad Nannestad JFF JA 25 23 25 25 23 18 30 139
15 Ole Swang Oslo JFF JA 25 19 25 25 23 21 36 138
16 Bjørnar Galby Ska JFF Frogn JA 25 25 25 23 19 21 37 138
17 Bengt Martinsen Trøgstad JFF JA 25 25 18 25 23 19 38 135
18 Per M Skogstad Sørkedalen JFF JA 23 21 25 25 23 17 30 134
19 Hans P Kirkerød Ra og Deg JFF JA 23 21 20 23 25 21 39 133
20 Ole M Stabæk Sarpsborg OJFF JA 20 23 23 23 25 19 39 133
21 Knut S Lindgård Skjeberg OJFF JA 23 25 23 23 25 14 28 133
22 Rune Ø Kristiansen Enebakk JFF JA 23 19 19 25 25 21 39 132
23 Jan Tore Westerby Ås JFF JA 23 19 23 23 25 19 35 132
24 Martin Martinsen Bås Grunneier JFF JA 25 23 18 25 25 16 30 132
25 Tore Kri Aaslund Skau JFF Frogn JA 23 21 20 25 23 19 31 131
26 Lars Helgesen Fredrikstad OJFF JA 25 23 19 25 25 14 23 131
27 Per Arild Gulichsen Råde JFF JA 21 21 23 23 20 21 40 129
28 Thomas Løvåsdal Buskerud JA 21 19 23 25 25 16 33 129
29 Ragnar Jelsnes Ra og Dege JFF JA 20 23 21 23 17 23 40 127
30 Nils Lannem Rak og Deg JFF JA 21 21 18 25 23 19 31 127
31 Anja Teig Enebakk JFF JA 25 23 16 25 23 13 26 125
32 Jens Ra Nygaard Moss OJFF JA 23 17 18 21 23 20 34 122
33 Olav Gaaren Oslo JFF JA 23 19 17 23 20 19 28 121
34 Elin Einarsrud Søndre Land JFF JA 23 17 21 23 19 17 26 120
35 Bjarne Ramsjø Svinndal JFF JA 23 21 15 23 21 12 22 115
Klasse JB
1 Ellen Næristorp Ra og Deg JFF JB 25 25 25 23 23 23 43 144
2 Reidar Amundsen Ra og Deg JFF JB 25 23 21 25 23 21 41 138
3 Andreas Johnsen Askim OJFF JB 25 19 23 21 25 23 41 136
4 Arne Da Helgesen Hobøl OJFF JB 20 21 21 25 23 25 47 135
5 Lasse Høines Søndre Land JFF JB 25 25 18 25 25 17 38 135
6 Jon Sv Andresen Svinndal JFF JB 20 21 19 25 25 23 43 133
7 Knut H Torskenæs Sarpsborg OJFF JB 23 23 20 23 25 19 31 133
8 Amund B Svendsen Bærum JFF JB 25 21 18 23 25 19 33 131
9 Thor Solberg Lørenskog SS JB 25 23 13 25 25 19 31 130
10 Bernt Arild Hansen Enebakk JFF JB 25 23 19 23 21 19 39 130
11 Magnar Kristiansen Ra og Deg JFF JB 25 19 20 25 25 16 0 130
12 Kirsten Aaslund Skauby JFF Frogn JB 25 19 18 25 25 17 32 129
13 Tor Helge Solheim Fredrikstad OJFF JB 25 23 21 25 18 17 34 129
14 Kjell M Moen Sarpsborg OJFF JB 25 21 15 23 21 21 39 126
15 Svein Kristiansen Ra og Deg JFF JB 23 17 23 21 23 19 34 126
16 Ole Anders Stenby Blaker JFF JB 15 18 25 21 21 23 44 123
17 Bjørn Tore Skaar Askim OJFF JB 19 21 21 21 23 17 36 122
18 Lill Gundersen Enebakk JFF JB 25 17 16 23 23 16 31 120
19 Jon Asle Sjøli Enebakk JFF JB 13 19 20 23 23 21 38 119
20 Ole A Haugland Enebakk JFF JB 17 21 11 25 19 17 29 110
21 Svein Ma Hystad Ra og Deg JFF JB 21 18 23 17 9 21 32 109
22 Lars E Kristiansen Skjeberg OJFF JB 9 15 23 21 19 21 34 108
23 Tom Erik Nilsen Nordre Hurum JFF JB 21 8 16 23 21 19 33 108
24 Hans C Forsetlund Onsøy JFF JB 23 15 14 23 16 17 29 108
25 Kent Heier Ra og Deg JFF JB 17 14 19 15 18 19 29 102
26 Tor Ulsnæs Fredrikstad OJFF JB 18 19 18 21 21 0 0 97
27 Rune Ugstad Nilsen Nordre Hurum JFF JB 3 0 23 15 9 17 25 67
Klasse JC
1 Morten Norderhaug Trysil JFF JC 18 17 23 25 25 23 40 131
2 Ole Gudem Asker JFF JC 25 23 18 25 25 14 26 130
3 Kenneth Rønnes Gjerdrum JFF JC 23 19 17 25 23 17 30 124
4 Claus De Lange Buskerud JC 25 19 14 23 21 21 35 123
5 Jon- And Frigård Enebakk JFF JC 25 18 25 21 19 12 18 120
6 Truls Gundersen Enebakk JFF JC 19 19 21 19 25 12 14 115
7 Henrik P Andersen Hobøl OJFF JC 23 25 6 25 23 12 19 114
8 Jan Anders Hansen Skiptvet JFF JC 14 23 18 21 16 21 27 113
9 Lars Kri Skjelle Ra og Deg JFF JC 16 23 23 17 13 21 33 113
10 Geir Tore Ekre Trøgstad JFF JC 16 21 16 21 19 19 31 112
11 Jon Solberg Bærum JFF JC 16 19 13 21 20 19 31 108
12 Per-Kristian Skinne Sarpsborg OJFF JC 16 16 14 21 23 17 27 107
13 Petter Halvorsen Moss OJFF JC 21 8 20 17 23 17 18 106
14 Henrik Elleri Vestby JFF JC 21 14 14 23 19 15 18 106
15 Lasse Hovd Buskerud JC 25 19 15 19 13 11 18 102
16 Patric Amundsen Ra og Deg JFF JC 23 12 23 11 8 19 37 96
17 Terje Ruud Trøgstad JFF JC 16 17 15 19 8 14 22 89
18 John Kåre Paulsen Råde JFF JC 8 19 13 19 18 11 16 88
19 Trond Engebretsen Råde JFF JC 14 9 13 12 19 8 14 75
20 Geir Lindem Råde JFF JC 20 6 3 19 14 11 20 73
21 Dag Karlsen Råde JFF JC 0 6 8 15 11 11 17 51
22 Martin H Kristian Ra og Deg JFF JC 3 6 9 17 6 0 0 41
23 Ole Thomas Fladby Gjerdrum JFF JC 3 0 0 0 11 21 30 35
________________________________________
-
Rart det der at de samme folka får stort sett bra bikkjer gang på gang !
det å få gode bikkjer har ikke bare med linjer å gjøre men like mye personen bak. noe sier meg at hvis man gang på gang får ubrukelige bikkjer av de kjente rasene så bør man vel se litt
på hvordan ting blir gjort ?
-
Hei jeg har samme riggen som deg og bruker et 17 mm løp børsa veier da 4920 med reim og det hele
ps vi åpner banen neste lørdag (
-
som sant er så har jeg ikke hatt behov for dette så langt. Og har brukt den et år nå.
så jeg vet faktisk ikke om det er noe som passer ?
-
det får du ikke svar på !! du skal ikke få noen fordeler av meg før årets sessong
-
Tror jeg hadde avstått fra å ha kulsyre i dette mener å huske at du kun kan ha kullsyre i rent vann ? før essens ! bir vel rene bomba etterpå
-
Dillon Range bag
-
Landrø gjør vel ikke kolbearbeider selv ! de bruker tyristubben til dette !
om dem gjør det på absolutt alt vet jeg ikke men på mye ihvertfall
-
Her bør det vel lyse en del røde lamper !!!
Noe sier meg at Nesteby ikke har veldig mye erfaring når det gjelder lading !!
-
Vi i Enebakk JFF har brukt forhåndspåmelding til våres jaktfelt stevner i 2 år nå og kommer ikke til å ha stevner uten dette igjen
Hele gjenomføringen av stevnet blir bedre. det blir lite eller ingen kø ingen parkeringsproblemer og ikke minst jobben for de i sekretariatet blir mye enklere.
oppfordrer alle stevnearrangører til å ha mulighet for forhåndspåmelding.
De som ikke melder seg på på forhånd blir ikke nektet å skyte men må vente på ledigplass
-
ville nok heller prøvd pu lim (poly uretan) dette er tyntflytende vannfast og meget stor limstyrke
-
Dette er et fastmontert lys og du kan dra nytte av dette
-
Ser at statsskog er inne i kampen om dette området http://www.njff.no/portal/page/portal/njff/nyhet?element_id=89327897&displaypage=TRUE
og jeg mener de bør hoste opp det som trengs av midler for å få dette tilbake til det norske folk !!
-
XXL driver med sine egne saker når det gjelder ladekomponenter og ammo ! gidder ikke å handle noe der mere !
-
Er det noen som får ulvewebbwn til å virke ?
jeg får bare en hel drøss med feilmeldinger ! som at kartet er for stort feks ?
Resultater Jaktfelt rakkestad 060211
in Feltskyting
Posted
det står vel en kontaktperson i terminlista ?